סריקת מסמכים בבית הלקוח או במשרדי הלקוח

שירות סריקת מסמכים בבית הלקוח עם מכונות הסריקה המתקדמות ביותר. המסמכים שלך לא יוצאים מהבית ונכנסים לארכיון דיגיטלי מסודר שמאפשר שליטה מלאה במסמכים החשובים וגיבוי נוסף עבורם.

עד כמה שלפעמים הדבר בלתי נתפס, למסמכים יש השפעה גדולה על חיינו. מסמך אחד יכול להיות
ההבדל בין ניצחון במשפט, זיכוי, הוכחה מול גורמי החוק ולשם החזקת נכס. עם השנים אנשים
צוברים מסמכים רבים, המסמכים יכולים להינזק מסיבות שונות, להיאבד, להיגנב או להישכח, לכן
ישנה חשיבות רבה בתיוקם באופן דיגיטלי.

לבחור לסרוק את המסמכים במקום

אנשים כיום מחזיקים במסמכים רבים בביתם. ההמלצה הנה לא לזרוק מסמכים 7 שנים אחורנית, אך ישנם מסמכים שכדאי לשמור גם עשרות שנים, בוודאי כאשר מדובר על מסמכים המוכיחים חזקה בעסקים, נכסים או שיש להם חשיבות משפטית לאורך שנים. מסמכים רבים יכולים להיות רגישים מאוד, גם מבחינת התוכן שלהם וגם כאשר ישנם גורמים עוינים שיכולים לבקש לשים עליהם את ידם. סריקת מסמכים בבית הלקוח מאפשרת לשמור על דיסקרטיות מלאה, לשמור על המסמכים במקום שבו הם נמצאים ותוך הפיכתם לקבצים דיגיטליים במקום. אך לא רק מסמכים, כיום אם רוצים לשמר ספר עתיק, או להפוך ספר נייר לספר אלקטרוני או חוברת עבודה, בכל מקרה מדובר על סריקה שונה מסריקת מסמכים רגילה. ספר צריך לפרק מכריכתו לסרוק את הדפים, ולהחזיר לקדמותו. סריקת ספרים לעיתים יכולה להיות מאתגרת, בפרט אם מדובר בספר עתיק / ישן אשר החל להתכלות, הדפים מתפוררים וכו'.. 

שמירה על דיסקרטיות מלאה

אנו נמצאים בעידן שבו לכל מסמך יש ערך עצום ושימוש לא מושכל או אפילו זדוני במסמכים יכול להוביל להפסד של כספים, לגניבה ולשימוש פסול בהם. כאשר יש לחברה, לעסק או לאדם פרטי כמות מסמכים גדולה אותה יש צורך לסרוק בדיסקרטיות מרבית, השירות שאנו מציעים הוא המתאים ביותר. אנו מגיעים לבית הלקוח או לעסק שלו, גם אם מדובר בסריקת מסמכים עבור עורכי דין, אנו מציבים את מכונות הסריקה במקום תוך בקרת איכות מרבית ושמירה על המסמכים בדיסק חיצוני שאליו לאף אחד אין גישה. במיוחד כאשר מדובר על סריקת מסמכים במשרד (אך לא רק) – אנו נסייע גם במציאת פתרונות אחסון מתקדמים להם איכות אבטחה גבוהה במיוחד.

חשיבות סריקת המסמכים

אנו נמצאים בעידן בו יש לנו צורך במסמכים חתומים כל העת. לא תמיד יש לנו הזמן או היכולת להגיע למסמך במהירות ויצירת הארכיון הדיגיטלי מסייעת לנו להתמודד עם בעיה זו. כדאי לדמיין לרגע מצב שבמסגרתו אדם נמצא בדרום הארץ ביום ישיבות ומסמך קריטי צריך להישלף בזה הרגע מביתו שנמצא בצפון וחשיבות המהירות במקרה הזה גבוהה. באמצעות ארכיב דיגיטלי ניתן להגיע בתוך מספר דקות למסמך ולשלוח אותו על פי הצורך, ללא מאמץ מיותר, ללא חיפוש בין מסמכים ותוך שימוש במילות חיפוש פשוטות.

קטלוג המסמכים

אנו מציעים שירות קטלוג המסמכים בתיקיות ייעודיות, על פי מספור, תאריך וקטגוריות. באופן זה, לאחר יצירת הארכיב הראשוני ניתן לאחר מכן להמשיך את תחזוקת הארכיב באופן פשוט ויעיל גם לבד.

הקטלוג המדויק והמקצועי יסייע בשלב מאוחר יותר להגיע למסמכים בקלות וביעילות. ניתן לתת הרשאה לגישה למסמכים לאנשים ספציפיים בלבד ובכך לצמצם את החשיפה למסמכים למינימום האנשים האפשרי.

מדוע מומלץ לסרוק מסמכים?

אמנם אנו חיים בעולם דיגיטלי, אך לא מעט ארגונים, מוסדות ומשרדי ממשלה, חברות ומשרדי עורכי דין ממשיכים לעבוד עם ניירת ולא מעט ממנה. נוצר מצב בו גם כל אותם גופים וגם אנשים פרטיים טובעים בים של ניירת, בדרך כלל לא יהיה לה כלל שימוש, אך כאשר כן יהיה צורך באחד המסמכים יהיה קושי רב למצוא אותו בין ים הניירת. מסיבה זו בעיקר בוחרים גם הארגונים והחברות וגם אנשים פרטיים לסרוק מסמכים.

סיבה נוספת היא שמירה דיגיטלית ומאובטחת של הניירת החשובה, דבר שמגן עליה מפני מקרים של שריפה, גניבה, הצפות ועוד. ארגונים ואנשים פרטיים שבוחרים לנהל את המסמכים שלהם באופן דיגיטלי נהנים מנוחות, חיסכון ויעילות שאי אפשר להשיג בשום דרך כאשר המסמכים מוחזקים פיזית.

מתמחים בסריקת מסמכים – מספקים שירות מקצועי

שירות סריקת המסמכים עד הבית של חברת GMScanning שם לו למטרה להיות מוביל
במקצועיות, איכות ודיסקרטיות בתחום סריקת המסמכים. אנו משתמשים בטכנולוגיות מתקדמות,
בכלים ניהוליים ובבקרת איכות שיוצרת ארכיבים דיגיטליים אישיים נוחים לשימוש עבור כל אחד.
שנתחיל ליצור עבורך את הארכיון?

נציגינו ממתינים לפנייתך!

מלאו את הטופס או חייגו 054-2452500

WhatsApp Logo WhatsApp
דילוג לתוכן